• شنبه تا پنج شنبه09:00 - 17:00
  • 0912-2994786 , 021-47627001
  • info (at) bischool.ir

 logo--color-black32px مدرسه هوش تجاری - دوره اختصاصی ویژه شرکت ها با موضوع هوش تجاری و هوشمندسازی کسب و کار

دوره هوشمند سازی کسب وکار-ویژه سازمان ها و شرکت ها

یکی از مشکلات رایج در سازمان ها و شرکت ها با وجود دارا بودن داده های ذی قیمت، عدم توانمندی در ارائه راه حل های دقیق و کارآمد با استفاده از تحلیل داده ها است.سازمان ها و شرکت ها اغلب درگیر جمع آوری داده هستند اما کمتر توجهی به فرایند پس از تجمیع آن دارند! همانطور که می دانید یکی از اهداف اصلی از جمع آوری اطلاعات، تحلیل و آنالیز داده می باشد که نقش بسیار مهمی در حل معضلات جاری و آتی سازمان ها و شرکت ها دارد.

از این رو، دوره جدیدی با عنوان هوشمند سازی کسب و کار ویژه سازمان ها و شرکت ها تدوین گردیده است. این دوره با هدف بررسی مشکلات جاری انواع کسب و کار و ارائه راه حل های مشخص با رویکرد هوشمند سازی کسب و کار خواهد بود.

مدرسه هوش تجاری مفتخر است با برگزاری این این دوره، سازمان ها و شرکت ها را به این توانمندی برساند تا فارغ از نوع کسب و کار، بتواند صرفا با داده نسبت به تحلیل و آنالیز کسب و کار و ساخت داشبورد های مدیریتی اقدام نمایند.

برای افزایش بهره وری، این دوره ها برای هر سازمان و شرکت بصوت مجزا و با استفاده از داده های خود انها برگزار خواهد شد . 

اگر سازمان یا شرکت شما به هر دلیلی دچار عدم تحلیل و انالیز دقیق داده ها است ویا علاقمند هستید با رویکردهای جدید در این حوزه آشنا شوید، حتما این دوره مناسب شما خواهد بود.

بعد از برگزاری این دوره، متقاضایان قادر خواهند بود با استفاده از تکنیک های ارایه شده، به این توانایی برسند که در کمترین زمان ممکن به نسبت به تحلیل و آنالیز مشکلات کسب و کار خود بپردازند و بتواند برای مدیران خود تصمیم سازی نمایند.

 

 

ویژگی های این دوره:

  1. برگزاری در محل سازمان  و شرکت شما
  2. متقاضیان شرکت کننده فقط سازمان ها و شرکت ها شما خواهند بود
  3. تحلیل و آنالیز داده های سازمان یا شرکت شما
  4. افزایش بهر وری و کارایی دوره

 

جهت اطلاع از جزئیات دوره و هزینه های آن، از طریق کانال های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید.

تلفن همراه : 09122994786

پست الکترونیک : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید