• شنبه تا پنج شنبه09:00 - 17:00
  • 0912-2994786 , 021-47627001
  • info (at) bischool.ir

 logo--color-black32px مدرسه هوش تجاری - مشاوره و اجرا پروژه های هوش تجاری و هوشمندسازی کسب وکار با تبلو Tableau

مشاوره و اجرا پروژه های هوش تجاری

پروژه های هوش تجاری BI و طراحی داشبورد های مدیریتی  و تحلیل کسب و کار

در صورتیکه شما قصد پیاده سازی هوش تجاری را در شرکت یا سازمان خود دارید و می خواهید به نحوه احسن پروژه اجرا و به اتمام برسد، پیشنهاد می کنیم قبل از هر کاری، با کارشناسان ما در این خصوص مشورت نمایید.

در حوزه های زیر، ما می توانیم کنار شما باشیم تا بهترین اثربخشی را از وضعیت موجود خود داشته باشید.

  1. شناسایی شاخص ها KPI
  2. طراحی و ساخت انباره داده DWH
  3. طراحی و پیاده سازی داشبوردهای اطلاعاتی 
  4. داده کاوی

 

محدوده پروژه


اصولا محدوده پروژه ها در حوزه هایی مانند فروش، تولید، مالی، منابع انسانی ، مشتریان و ... می باشد که در فاز اول ، تعدادی داشبوردهای مدیریتی که بصورت نمونه های موفق پیاده سازی شده Best Practice ، پیشنهاد می گردد  که متناسب با سازمان/شرکت شما اجرا خواهد شد.درصورت نیاز به داشبوردهایی فراتر از موارد ارایه شده، می توان آنها را نیز پیاده سازی نمود.بطور کلی روند اجرای پروژه به صورت زیر می باشد.

 

هم اکنون بخش عمده ای از سازمان ها و شرکتها، از نرم افزارهای مختلفی در حوزه مالی، فروش ، تولید و ... استفاده می نمایند مانند همکاران سیستم، رایورز، پیوست، فراپیام،شماران سیستم ، نوسا و ... حال چند سوال اساسی وجود دارد که باید به آن پاسخ داده شود:

 آیا می توان در یک تصویر بزرگ ، کسب و کار خود را مدیریت کرد؟

آیا اساسا این گزارشات به حدی کارآمد هستند که نیازهای مدیران ارشد در بالاترین سطح سازمانی و کارشناسان اجرایی را براورده نمایند؟

آیا روزی فراخواهد رسید که با پتانسیل موجود ، مدیران نیازهای اطلاعاتی خود را کمترین زمان و حتی در حالت ایده آل توسط خودشان براورده کنند؟

آیا تصمیم سازی در سازمان براساس تحلیل ها و الگوهای داده ایی، گرفته می شود؟

و...

فی الواقع یکی از تفاوت های عمده سازمان ها و شرکتهای موفق دنیا با سایر شرکت ها، تصمیم سازی برای مدیران منطبق با تحلیل و آنالیز داده ها می باشد.به عبارت دیگر رمز موفقیت در کسب و کار داشتن یک تصویر دقیق و به لحظه از وضعیت گذشته ، جاری و آینده سازمان وشرکت می باشد.

گروه Bischool با تکیه بر تجربیات موفق خود در حوزه های محتلف ، در زمینه مشاوره و اجرای کسب و کار هوشمند آماده همکاری با شما می باشد.