• شنبه تا پنج شنبه09:00 - 17:00
  • 0912-2994786 , 021-47627001
  • info (at) bischool.ir

 logo--color-black32px مدرسه هوش تجاری - نرم افزار تبلو دسکتاپ  Tableau Desktop

تبلو دسکتاپ Tableau Desktop

 

با نسخۀ‌ دسکتاپ نرم افزار تبلو Tableau Desktop به سرعت به پرسش ها پاسخ دهید
تجزیه‌وتحلیلی که در راستای تفکرتان است

 

تبلو دسکتاپ 

تبلو دسکتاپ

به سرعت ، بینش‌های عملی را بدست آورید

نمودارسازها را پشت سر بگذارید. با تجزیه‌وتحلیل بصری زنده، می‌توانید اکتشاف داده ها را نامحدود انجام دهید. داشبورد تعاملی کمک می‌کند بینش‌هایی پنهان را کشف کنید. نرم‌افزار هوش تجاری تبلو توانایی لازم برای کشف سریع الگوهای بصری را دارد.

تبلو دسکتاپ

تبلو دسکتاپ

اتصال به داده‌های بیشتر

به داده‌های (کلان‌داده‌ها، پایگاه‌داده‌های SQL، صفحه‌گسترده‌ها excel ، یا اپلیکیشن‌های ابری مانند Google Analytics و Salesforce) روی دستگاه‌های محلی یا سرور ابری وصل شوید. بدون نوشتن کد، به داده‌ها دسترسی داشته باشید و آنها را با یکدیگر ترکیب کنید. مصرف‌کنندگان می‌توانند به فراداده‌ها تکیه کنند، آنها را تفکیک کرده تا منابع داده را بهینه کنند. تحلیل با داده شروع می‌شود. با نرم‌افزار هوش تجاری تبلو داده‌های بیشتری را در اختیار داشته باشید.

تبلو

تبلو

پاسخ به پرسش‌های عمیق‌تر

تجزیه‌وتحلیل دقیق و کارامد، به چیزی بیش از داشبوردی زیبا نیاز دارد. به سرعت محاسبات قدرتمندی از روی داده‌های موجود انجام دهید، خطوط و پیش‌بینی‌های مرجع را روی صفحه بکشید و حذف کنید، و خلاصۀ آمارها را مرور کنید. با تحلیل روند trend، رگرسیون‌ها regression  و همبستگی‌ها correlation  به درک درست و آزموده‌شدۀ آماری برسید. پرسش‌های جدید بپرسید، روندها را بیابید، فرصت‌ها را بشناسید و با اطمینان تصمیم‌ها را بر مبنای داده بگیرید.

تبلو

تبلو

داده‌های‌تان را روی نقشه بگذارید

به سؤال‌های «کجا» و «چرا» پاسخ دهید. نقشه‌های تعاملی را به صورت خودکار بسازید. ساختار نقشه Tableau باعث می‌شود که به سرعت بتوانید داده‌های بیش از 50 کشور در سرتاسر جهان نگاشت کنید. نقشه‌های نرم‌افزار هوس تجاری تبلو را برای مشاهدۀ آسان‌تر داده‌های‌تان طراحی کردیم.نرم افزار Tableau  بصورت پیش فرض از openstreetmap  و mapbox  برای نقشه ها استفاده می کند.کافیست شما فقط اسم شهر یا استان را حتی بصورت فارسی ذخیره کرده باشید، به راحتی و بدون برنامه نویسی ، تبلو   Tableau مکان انها را شناسایی می کند!

tableau

tableau

اجازۀ مشارکت به همه بدهید!

داشبورد های  جذابی ایجاد کنید که با استفاده از آن همکاران‌تان بتوانند پرسش‌های‌شان را بپرسند، نمودارهای تعاملی را با داده‌های تازه تحلیل کنند. 

tableautableau

 

امکانات بیشتر از نسخۀ دسکتاپ نرم‌افزار هوش تجاری تبلو Tableau

 

هوش تجاریtableauBig Data، بصورت live یا in memory

وقتی می‌خواهید داده‌ها را آفلاین کنید یا به درون حافظه بریزید، نرم‌افزار هوش تجاری تبلو  Tableauاجازه می‌دهد که داده‌های عظیم را برای اکتشاف نامحدود در چند ثانیه استخراج کنید. این نرم‌افزار پیشرفت‌های فناوری پایگاه‌داده و گرافیک کامپیوتری را با یکدیگر ترکیب می‌کند و بدین ترتیب می‌توانید مجموعه‌داده‌های عظیمی روی لب‌تاپ را تحلیل کنید.


طراحی در دنیایی که دستگاه‌های موبایل در اولویت‌‌اند تبلو

صرف‌نظر از اندازۀ محتوا، نیازمند این هستید که آن را روی دستگاه‌تان اجرا کنید. ابزار Device Designer در واقع ابزار ساده و در عین حال نیرومندمان است که به طراحی، سفارشی‌سازی و انتشار داشبوردهای بهینه برای دسکتاپ، تبلت و تلفن همراه کمک می‌کند. 

تبلوتبلواشتراک گذاری امن

با داده‌ها به روش کاملاً جدیدی ارتباط بگیرید. ابزارهای بصری و داده‌ها را به صورت امن و  با استفاده از Tableau Server به اشتراک بگذارید. محیطی ایجاد کنید که در آن هر کس در سازمان‌تان بتواند داده‌های امن را به اشتراک بگذارد یا در مورد آن با یکدیگر همکاری کند.

 

تبلوتبلونوآوری دائمی

نرم‌افزار هوش تجاری تبلو به سرعت در حال تغییر است. بی دلیل نیست که دانشمندان، اساتید و متخصصین تحلیل کسب و کار، این نرم‌افزار را انتخاب می‌کنند. بیش از هر کس دیگری در این صنعت روی تحقیق و توسعه سرمایه‌گذاری می‌کنیم، بنابراین همیشه در حال انتشار نسخۀ جدیدی هستیم.