• شنبه تا پنج شنبه09:00 - 17:00
 • 0912-2994786 , 021-47627001
 • info (at) bischool.ir

 logo--color-black32px مدرسه هوش تجاری - نرم افزار تبلو سرورTableau Server

تبلو سرور tableau server

با Tableau Server ارزش داده های خود را در کل سازمان خود گسترش دهید

تبلوسرور

 

با استفاده از قابلیت Ask Data هر نوع سوالی را حتی فارسی تایپ کنید و پاسخ ان را در قالب نمودار و داشبورد مشاهده کنید

تبلوسرور

 

از قدرت هوش مصنوعی برای توضیح انواع تحلیل با یک کلیک استفاده کنید. براساس مدل های آماری پیشرفته ، این تحلیل ها به شما کمک می کند تا االگوهای پنهان را کشف کنید

تبلوسرور

 به هر منبع داده ای ایمن وصل شوید - چه در محیط و چه در فضای ابری. منابع داده خود را به عنوان اتصالات زنده یا عصاره های رمزگذاری شده منتشر و به اشتراک بگذارید تا همه از آنها استفاده کنند.

تبلوسرور

 

تمام فراداده ها و قوانین امنیتی خود را به صورت مرکزی مدیریت کنید. منابع داده مشترک و سرپرستی را برای کاربران خود فراهم کنید.

تبلوسرور

 Tableau به طور یکپارچه با پروتکل های امنیتی موجود شما ادغام می شود. احراز هویت را در سطح کاربر و گروه مدیریت کنید. امنیت پایگاه داده خود را با مجوز اتصال داده انتقال و فیلتر در سطح row data حفظ کنید.

تبلوسرور

چه اطلاعات خود را در محل نگه دارید و چه در فضای ابری ، Tableau Server به شما امکان می دهد تا در زیرساخت داده های موجود خود ادغام شوید.

tableau server

 Tableau Server با ارائه پیشنهادات برای هر نوع کاربر ، همه افراد در یک سازمان را قادر می سازد تا داده ها را مشاهده و درک کنند

tableau server

 

پلتفرم Tableau به راحتی قابل استفاده ، مقیاس گذاری و نظارت است. به راحتی محتوا ، کاربران ، مجوزها و عملکرد را ردیابی و مدیریت کنید. مجوزها را برای منابع داده و محتوا به سرعت مدیریت کنید

tableau server

 

 Tableau Data Management به شما کمک می کند داده ها را در محیط تجزیه و تحلیل خود بهتر مدیریت کنید ، اطمینان حاصل کنید که همیشه از داده های معتبر و به روز برای تصمیم گیری استفاده می شود.

tableau server

 tableau server